Sadarbībā ar

Ecotechno Baltic

Uzņēmums “Ecotechno Baltic” dibināts 2010. gadā. Tas nodarbojas ar specializētas tehnikas tirdzniecību Baltijā. Uzņēmums veic iekārtu piegādi atkritumu pārstrādes, komunālajai, mežsaimniecības, lauksaimniecības u.c. nozarēm, galveno akcentu liekot uz atkritumu pārstrādes un koksnes atlieku pārstrādes un šķeldošanas iekārtu piegādi un servisu.Baltik Eko Group

“Baltik Eko Group” pastāvīgi sadarbojas ar vairāk nekā 30 organizācijām un firmām. Uzņēmums ir  gatavs sadarboties un noslēgt līgumus ar jauniem klientiem, lai sniegtu palīdzību plaša spektra ekoloģisko un vides aizsardzības jautājumu risināšanā . Gan konsultācijas par jebkuru tēmu, kas skar ekoloģisko drošību un vides aizsardzību, gan par naftas produktu atkritumu savākšanu no jebkurām tilpnēm, veicot šo atkritumu turpmāku utilizāciju, par naftas produktu uzglabāšanas rezervuāru attīrīšanu un mazgāšanu arī par ar naftas produktiem piesārņoto teritoriju attīrīšanu, augsnes sanāciju un citiem ekoloģiskiem jautājumiem.

Vides audits

“Vides audits” laboratorija sākusi darbību 2001. gadā un akreditēta kopš 2002. gada. Laboratorija ir viena no vadošajām laboratorijām Latvijā vides paraugu ņemšanā un testēšanā, nosakot gan kvalitātes rādītājus, gan piesārņojuma līmeni.

INFORMATĪVIE ATBALSTĪTĀJI:

atbalsta

Tīrības inspekcija:

“Tīrības inspektori” ir aicināti sekot līdzi sava pilsētas, pagasta, mikrorajona vai pagalma kārtībai, fotogrāfiju, video materiālu vai apraksta formā iesūtot ziņas par piemēslotām vietām, kas traucē dzīvot.
Vērīgākajiem “Tīrības inspektoriem”, kā arī sakoptāko vietu īpašniekiem “Tīrības dienu” atbalstītāju sarūpētās balvas.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!

“Tīrības dienu” talkas:

Arī jūsu uzņēmumam, iestādei, interešu grupai ir iespēja pierādīt sevi kā aktīvu, videi draudzīgu un atbildīgu sabiedrības daļu, palīdzot sakopt Latviju. “Tīrības dienu” ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja organizēt tīrītāju grupas, kas dosies dabā, sakopjot pašu izvēlētas vai ar “Tīrības dienu” organizatoriem saskaņotas piemēslotas vietas visā Latvijā.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!