„Tīrības dienas” ietvaros Latvija kļūst zaļāka – tiek stādīti jauni kociņi

Turpinoties ikgadējām „Tīrības dienām”, Latvija kļūst arvien zaļāka un sakoptāka. Vienojoties kopīgā darbā ar Rīgas 275.pirmsskolas izglītības iestādes „Austriņa” bērniem un audzinātājām, Ziepniekkalna teritorijā tika iestādīti jauni kociņi.

„Ar domu par zaļāku Latviju ir jāmostas un jāiet gulēt. Tas ir gaiss, ko elpojam, ceļi, pa kuriem ejam, daba, kuru mums tik ļoti patīk baudīt. Šīs akcijas ietvaros esam paveikuši tik daudz labu darbu un mēs turpinām! Liels gandarījums ir par mazajiem bērniem no „Austriņa” – tāds prieks, entuziasms un vēlme piedalīties šādā pasākumā patiesi iedvesmo,” stāsta “Tīrības dienas” organizatore Linda Osīte.

Talkas ietvaros pirmsskolas izglītības iestādes teritorijā tika iestādītas vairākas eglītes un priedes, bet ārpus tās – vairāki ozoli, pīlādži un bērzi.

Pateicoties, “Rīgas Taksometru parks”, “Ātrais SMS kredīts” un „Vidzemes maiznīca” atbalstam, mazie talcinieki pēc liela darba saņēma dažādus pārsteigumus, kā arī veselīgos sausiņus, barankas un cepumus, kas dod spēku jaunu mērķu sasniegšanā.

Turpinoties akcijai, uzņēmumiem ir iespēja kļūt par “Tīrības dienu” atbalstītāju, kur iegūst ne tikai pozitīvas emocijas un pateicību, bet arī plašu publicitāti medijos, iespēju piedalīties TD publiskajos pasākumos, stāstīt par savu uzņēmumu, uzlabot tā tēlu un reklamēt medijos.

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis26831571.Tīrības inspekcija:

“Tīrības inspektori” ir aicināti sekot līdzi sava pilsētas, pagasta, mikrorajona vai pagalma kārtībai, fotogrāfiju, video materiālu vai apraksta formā iesūtot ziņas par piemēslotām vietām, kas traucē dzīvot.
Vērīgākajiem “Tīrības inspektoriem”, kā arī sakoptāko vietu īpašniekiem “Tīrības dienu” atbalstītāju sarūpētās balvas.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!

“Tīrības dienu” talkas:

Arī jūsu uzņēmumam, iestādei, interešu grupai ir iespēja pierādīt sevi kā aktīvu, videi draudzīgu un atbildīgu sabiedrības daļu, palīdzot sakopt Latviju. “Tīrības dienu” ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja organizēt tīrītāju grupas, kas dosies dabā, sakopjot pašu izvēlētas vai ar “Tīrības dienu” organizatoriem saskaņotas piemēslotas vietas visā Latvijā.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!