Arī šogad „Vidzemes maiznīca” sniedz atbalstu ikgadējās „Tīrības dienās”

Turpinoties ikgadējām „Tīrības dienām”, arī šogad savu atbalstu sniedz pašmāju uzņēmums „Vidzemes maiznīca”, kas talciniekiem sagatavojis īpašu dāvanu – 50 kg dažādu baranku, sausiņu un cepumu.

„Šajā akcijā piedalāmies jau trešo reizi un esam gandarīti par šādu iespēju. Iepriekšējos gados mūsu kārumi tika dažādām Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēm un ir tik patīkami, ka bērniem, pēc labi padarīta darba, kā lielais paldies tiek pasniegts kaut kas veselīgs un spēcinošs. Vislielāko prieku var redzēt tieši bērnu sejās, kas visu dienu kopj noteikto teritoriju ar lielākiem un mazākiem grābeklīšiem un cenšas kā vien var, lai savu apkārtni padarītu skaistāku. Uzskatu, ka tīrība un kārtība ir jāmāca jau no mazotnes un mēs priecājamies, ka ar savām iespējam spējam pateikt paldies par labi padarītu darbu,” atzīst „Vidzemes maiznīca” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

Kļūstot par “Tīrības dienu” atbalstītāju, uzņēmums sniedz atbalstu talku koordinēšanai un apzināšanai, ka arī paši uzņēmuma darbinieki aktīvi līdzdarbojas vides sakopšanā, piedaloties talkās un strādājot, lai Latvija būtu skaistāka.

“Priecājamies par katru uzņēmumu, kas ir sociāli atbildīgs un rod iespēju atbalstīt šādas akcijas, kuras nedod tūlītēju finansiālu ieguvumu, taču ilgtermiņā nodrošina veiksmīgu pastāvēšanu un dzīvošanu Latvijā. Vislielākais prieks un pateicība uzņēmumiem, kas atbalsta „Tīrības dienas” atkāroti, piemēram, Ātrais SMS kredīts, Vidzemes maiznīca, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs un citi. Viņu atbalsts ir nenovērtējams un kopīgiem spēkiem mēs spējam padarīt Latviju tīrāku un skaistāku,” atzīmē “Tīrības dienu” biroja pārstāve Linda Osīte.

Akcijas “Tīrības dienas” norisinās no aprīļa sākuma līdz maija beigām. Tās mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt to tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību attiekties pret tās piemēslotājiem.

Ja uzņēmumi saredz iespēju atbalstīt Latvijas sakopšanu, ikviens aicināts sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis 26831571.Tīrības inspekcija:

“Tīrības inspektori” ir aicināti sekot līdzi sava pilsētas, pagasta, mikrorajona vai pagalma kārtībai, fotogrāfiju, video materiālu vai apraksta formā iesūtot ziņas par piemēslotām vietām, kas traucē dzīvot.
Vērīgākajiem “Tīrības inspektoriem”, kā arī sakoptāko vietu īpašniekiem “Tīrības dienu” atbalstītāju sarūpētās balvas.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!

“Tīrības dienu” talkas:

Arī jūsu uzņēmumam, iestādei, interešu grupai ir iespēja pierādīt sevi kā aktīvu, videi draudzīgu un atbildīgu sabiedrības daļu, palīdzot sakopt Latviju. “Tīrības dienu” ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja organizēt tīrītāju grupas, kas dosies dabā, sakopjot pašu izvēlētas vai ar “Tīrības dienu” organizatoriem saskaņotas piemēslotas vietas visā Latvijā.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!