“Tīrības dienu” birojs aicina iedzīvotājus pieteikt talkas vietas

Lai Latvija tiktu padarīta tīrāka, kārtīgāka un atbrīvotos no visiem vasaras gružiem, akcija “Tīrības dienas” norisināsies veselu mēnesi un šobrīd iedzīvotāji tiek aicināti pieteikt sevis izvēlētas vietas.

Akcijas “Tīrības dienas” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt to tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piesārņotājiem. Akcija norisināsies jau ceturto reizi un ir izpelnījusies lielu sabiedrības, uzņēmumu un mediju uzmanību un atzinību.

Talkai pieteikušies vairāki uzņēmumi, kuriem nav vienaldzīga Latvijas daba un tīrība, tāpēc vienosies kopīgā darbā, lai pašu valsts būtu pēc iespējas patīkamāka.

Jau šobrīd strauji pieaug arī informatīvo atbalstītāju loks, kur tiks atspoguļotas visas oktobra talkas. Šobrīd pieteikušies tādi mediji kā „Nra.lv”, “Calis.lv”, “Receptes.lv”, “Draugiem.lv”, “Nacionālā Mediju Grupa”, „Viss.lv” „Saimnieks.lv”, radio Sigulda, kā arī daudzi reģionālie mediji.

“Tā kā oktobra mēnesis tuvojās ar lieliem soļiem, šobrīd sākam veidot talku sarakstu, kā arī apzinām uzņēmumus, kas spēs palīdzēt ar inventāru un atkritumu savākšanas mašīnām. Talkas ir veids kā ne tikai spodrināt uzņēmuma tēlu, bet rūpēties par pašu zemi, padarot to tīrāku, skaistāku un labāku, sagaidot balto ziemas sniegu,” atzīst “Tīrības dienas” organizatore Linda Osīte.

Uzņēmumi, draugu, radu un kolēģu grupas, kas ir nolēmušas piedalīties „Tīrības dienās”, aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis 26831571.

 1. Kristīne saka:

  Labdien!

  Kopā ar kaimiņiem un aktīviem līdzcilvēkiem un jo īpaši – bērniem: plānojam piedalīties savas apkārtējās vides sakopšanā un tuvumā esošā Silezera sakopšanā. Mums vēl nav saskaņota konkrēta diena – domājams – par to vienosimies tuvākā laikā. Līdz šim bija aktuāli visiem sagādāt darba rīkus un bērni lietoja pieejamos. t.i. viņiem nepiemērotus-pārāk smagus, pārāk garus, nēērtus – tādēļ laicīgi jāpadomā par viņu iesaistīšanu ar viņiem piemērotiem darba instrumentiem.
  Esmu apskatījusies, ka lielie būvniecības veikali piedāvā šādu iespēju: ir gan atsevišķi darba rīki, gan komplekts ar vairākiem.
  Nākošais svarīgais jautājums ir darba cimdi bērniem: nereti viņi vēlas darīt to pašu, ko pieaugušie – tādēļ viņu rokām jābūt drošībā.
  Varbūt Jums ir kādas idejas par darba cimdiem bērniem, lai tie nekristu nost un būtu ērti lietošanā?

  Ar cieņu,
  Kristīne Ozoliņa
  SilakrogāTīrības inspekcija:

“Tīrības inspektori” ir aicināti sekot līdzi sava pilsētas, pagasta, mikrorajona vai pagalma kārtībai, fotogrāfiju, video materiālu vai apraksta formā iesūtot ziņas par piemēslotām vietām, kas traucē dzīvot.
Vērīgākajiem “Tīrības inspektoriem”, kā arī sakoptāko vietu īpašniekiem “Tīrības dienu” atbalstītāju sarūpētās balvas.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!

“Tīrības dienu” talkas:

Arī jūsu uzņēmumam, iestādei, interešu grupai ir iespēja pierādīt sevi kā aktīvu, videi draudzīgu un atbildīgu sabiedrības daļu, palīdzot sakopt Latviju. “Tīrības dienu” ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja organizēt tīrītāju grupas, kas dosies dabā, sakopjot pašu izvēlētas vai ar “Tīrības dienu” organizatoriem saskaņotas piemēslotas vietas visā Latvijā.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!