Pieaug „Tīrības dienas” informatīvo atbalstītāju loks

Oktobrī plānotās „Tīrības dienas”, kas norisinās jau piekto reizi, jau guvušas plašu informatīvo atbalstītāju loku.

Akcijas “Tīrības dienas” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt to tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem. Tāpat akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi, simboliski kopīgiem spēkiem iztīrot Latviju no krīzes putekļiem.

Akcija ir izpelnījusies lielu sabiedrības, uzņēmumu un mediju uzmanību un atzinību. Tāpat atzinību par akcijas norisi izteikusi Rīgas dome, Liepājas dome un citas pašvaldības, kas par apsveicamām uzskata iedzīvotāju un uzņēmumu rūpes par vides sakopšanu.

Lai gan talkas, paredzētas visu oktobra mēnesi, informatīvo atbalstītāju loks jau tagad kļūst arvien plašāks. Šobrīd pieteikušies tādi mediji kā „Nra.lv”, “Calis.lv”, “Receptes.lv”, “Draugiem.lv”, “Nacionālā Mediju Grupa”, „Viss.lv” „Saimnieks.lv”, radio Sigulda, kā arī daudzi reģionālie mediji.

“Vēršamies pie uzņēmumiem, kas apzinās sevi kā neatņemamu Latvijas valsts sastāvdaļu, kuriem rūp Latvijas liktenis, kas vēlas līdzdarboties vietējās vides sakopšanā un saglabāšanā, piesakoties par informatīvajiem atbalstītājiem un aicinot sabiedrību padarīt Latviju tīrāku un labāku,” stāsta “Tīrības dienu” organizatoru pārstāve Linda Osīte.

Kļūstot par “Tīrības dienu” atbalstītāju, Jūs iegūstat ne tikai pozitīvas emocijas un pateicību, bet arī
plašu publicitāti medijos, iespēju piedalīties TD publiskajos pasākumos, stāstīt par savu uzņēmumu,
uzlabot tā tēlu un reklamēt medijos.

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis 26831571.Tīrības inspekcija:

“Tīrības inspektori” ir aicināti sekot līdzi sava pilsētas, pagasta, mikrorajona vai pagalma kārtībai, fotogrāfiju, video materiālu vai apraksta formā iesūtot ziņas par piemēslotām vietām, kas traucē dzīvot.
Vērīgākajiem “Tīrības inspektoriem”, kā arī sakoptāko vietu īpašniekiem “Tīrības dienu” atbalstītāju sarūpētās balvas.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!

“Tīrības dienu” talkas:

Arī jūsu uzņēmumam, iestādei, interešu grupai ir iespēja pierādīt sevi kā aktīvu, videi draudzīgu un atbildīgu sabiedrības daļu, palīdzot sakopt Latviju. “Tīrības dienu” ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja organizēt tīrītāju grupas, kas dosies dabā, sakopjot pašu izvēlētas vai ar “Tīrības dienu” organizatoriem saskaņotas piemēslotas vietas visā Latvijā.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!