“Tīrības dienu” ietvaros tiek stādīti meži

Nedēļas nogalē Latvijas Lauksaimniecības Universitātes (LLU) mācībspēki un darbinieki piedalījās Meža fakultātes (MF) organizētajā meža stādīšanas talkā Jelgavas meža novadā.

Lielās pļavas un meži ir Latvijas valsts lepnums. Par tiem ir jārūpējas, tie ir jāatjauno, jākopj un jāatdzīvina.

“Meža stādīšanas talkas ir nozīmīgas aktivitātes, kurās iesaistās gan LLU studenti, gan darbinieki. Šoreiz ar jaunām priedēm tika bagātināta Meža pētīšanas stacija – Jelgavas mežu novads,” atzīst
MF dekāna vietnieks saimniecības jautājumos Linards Sisenis

Kad darbs bija padarīts, LLU saime iestiprinājās un vienojās kopīgā atpūtā pie ugunskura, pārspriežot padarītos darbus un plānojot nākamos.

“Lai gan “Tīrības dienas” norisinās divas reizes gadā – mēnesis pavasarī un mēnesis rudenī, plānojam sekot līdzi vides sakopšanas aktivitātēm un uzraudzīt situāciju visa gada garumā. Par dabu un savas valsts skaistumu, tīrību un sakoptību ir jādomā visu laiku, tāpēc visa gada garumā un uzņēmumiem, draugiem, kaimiņiem un privātpersonām vienmēr ir iespēja sūtīt informāciju par savām aktivitātēm, nesakoptajām vietām un pozitīvajiem piemēriem,” informē “Tīrības dienas” organizatore Linda Osīte.

  1. Jana saka:

    Labprāt saņemtu informāciju par visām nākamajām mežu stādīšanas talkām!
    Paldies :)Tīrības inspekcija:

“Tīrības inspektori” ir aicināti sekot līdzi sava pilsētas, pagasta, mikrorajona vai pagalma kārtībai, fotogrāfiju, video materiālu vai apraksta formā iesūtot ziņas par piemēslotām vietām, kas traucē dzīvot.
Vērīgākajiem “Tīrības inspektoriem”, kā arī sakoptāko vietu īpašniekiem “Tīrības dienu” atbalstītāju sarūpētās balvas.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!

“Tīrības dienu” talkas:

Arī jūsu uzņēmumam, iestādei, interešu grupai ir iespēja pierādīt sevi kā aktīvu, videi draudzīgu un atbildīgu sabiedrības daļu, palīdzot sakopt Latviju. “Tīrības dienu” ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja organizēt tīrītāju grupas, kas dosies dabā, sakopjot pašu izvēlētas vai ar “Tīrības dienu” organizatoriem saskaņotas piemēslotas vietas visā Latvijā.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!