“Tīrības dienu” ietvaros tika sakopta arī Usmas ezera piekraste

“Usmas jahtklubs” ne tikai aktīvi sporto un rīko sacensības, bet arī “Tīrības dienu” ietvaros sakopj Usmas ezera piekrasti.

Ezers atrodas Ventspils rajonā, Usmas pagasts administratīvajā teritorijā. Vidējais dziļums ir 5.4 metri, bet maksimālais dziļums – 27.0 metri. Ezeram ir vairākas salas, kas tam piešķir īpašu burvību.

“Usmas jahtklubs” šī gada 30. aprīlī rīkoja draudzības talku, kurā vienojās kopīgā darbā, lai sakoptu galveno ēku un ezera piekrasti, kas ir īpaši svarīgi, tuvojoties dažādām sacensībām un atpūtas sezonai.

“Šādas talkas rīkojam salīdzinoši bieži, jo mums ir svarīga klientu labsajūta un, manuprāt, tīrība un kārtība ir pirmais, kas uzlabo labsajūtu un rada vēlmi šeit atgriezties atkal un atkal. Talku rīkojām jau 9:00 no rīta, kad sākās īstais darba spars, un mums ir liels prieks par paveikto,” stāsta “Usmas jahtkluba” komodors Staņislavs Backāns.

“Daudziem Usmas ezers asociējās ar vasaru un labi pavadītu laiku, tāpēc ir prieks, ka arī jahtkluba biedri piedalījās “Tīrības dienās” un sakopa ezera apkārtni. Manuprāt, “Tīrības dienas” ir arī solis tuvāk vasarai, patīkamai atpūtai tīrā un sakoptā vidē, kas ir īpaši svarīgi, jo kuram gan patīk atpūsties netīrībā,” atzīst “Tīrības dienas” organizatore Linda Osīte.

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis 26831571.Tīrības inspekcija:

“Tīrības inspektori” ir aicināti sekot līdzi sava pilsētas, pagasta, mikrorajona vai pagalma kārtībai, fotogrāfiju, video materiālu vai apraksta formā iesūtot ziņas par piemēslotām vietām, kas traucē dzīvot.
Vērīgākajiem “Tīrības inspektoriem”, kā arī sakoptāko vietu īpašniekiem “Tīrības dienu” atbalstītāju sarūpētās balvas.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!

“Tīrības dienu” talkas:

Arī jūsu uzņēmumam, iestādei, interešu grupai ir iespēja pierādīt sevi kā aktīvu, videi draudzīgu un atbildīgu sabiedrības daļu, palīdzot sakopt Latviju. “Tīrības dienu” ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja organizēt tīrītāju grupas, kas dosies dabā, sakopjot pašu izvēlētas vai ar “Tīrības dienu” organizatoriem saskaņotas piemēslotas vietas visā Latvijā.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!