Apdrošināšanas aģentūra “777” ne tikai slēdz polises, bet arī piedalās“Tīrības dienās”

“Apdrošināšanas aģentūra 777” ne tikai palīdz klientiem atrast vispiemērotāko apdrošināšanas produktu gan cenas gan kvalitātes ziņā, bet sniedz arī savu devumu Latvijas sakopšanā.

Kamēr citi gatavojās svētkiem, apdrošināšanas aģentūra devās uz Ēbelmuižas parku, lai vienotos kopīgā darbā un sakoptu kokus, labiekārtotu bērnu un sporta laukumus, uzstādītu putnu būrīšus, iegūtu draugus no Juglas dzīvnieku patversmes un lieliski pavadītu laiku.

Ēbelmuižas parks ir ievērojams ne tikai ar izcilajiem ozoliem – to skaitā resnāko ozolu Pārdaugavā, kas ir viens no retajiem tik rūpīgi apsaimniekotiem Rīgas kokiem. Parka austrumu daļā (Zaļenieku iela 21) kā pretstats Ziepniekkalna «Lielā Ķīnas mūra» daudzstāvu namu masīvam vīd dzeltenīgs nams – Ēbelmuižas (Ēbela muižas) dzīvojamā ēka – vienīgā, kas no muižas laikiem ir saglabājusies līdz mūsdienām.

“Latvijas vērienīgākā talka norisinās vesela mēneša garumā, aktivitāte ir nesalīdzināma. Katru dienu saņemam informāciju par talkas vietām, aktīvistiem un humorpilnām situācijām, kas dod enerģiju un liek pasmaidīt. Vislielākie talkotāji ir no Jelgavas, kas dod pamatu Jelgavu nosaukt par “Tīrības dienas” galvaspilsētu,” atzīst “Tīrības dienas” organizatore Linda Osīte.

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu”
biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis 26831571.Tīrības inspekcija:

“Tīrības inspektori” ir aicināti sekot līdzi sava pilsētas, pagasta, mikrorajona vai pagalma kārtībai, fotogrāfiju, video materiālu vai apraksta formā iesūtot ziņas par piemēslotām vietām, kas traucē dzīvot.
Vērīgākajiem “Tīrības inspektoriem”, kā arī sakoptāko vietu īpašniekiem “Tīrības dienu” atbalstītāju sarūpētās balvas.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!

“Tīrības dienu” talkas:

Arī jūsu uzņēmumam, iestādei, interešu grupai ir iespēja pierādīt sevi kā aktīvu, videi draudzīgu un atbildīgu sabiedrības daļu, palīdzot sakopt Latviju. “Tīrības dienu” ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja organizēt tīrītāju grupas, kas dosies dabā, sakopjot pašu izvēlētas vai ar “Tīrības dienu” organizatoriem saskaņotas piemēslotas vietas visā Latvijā.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!