Tīrības inspekcija: Nesakopta Dzelzavas ielas 15. nama teritorija

Par nesakoptību Rīgā Dzelzavas ielas 15. nama teritorijā “Tīrības dienu” biroju informēja “tīrības inspektors” Gatis, norādot, ka viņu satrauca šī situācija, kas tāda turpinās jau pus gada garumā. “Neviens tur netīra, un cilvēki pietam tikai papildina krājumus,” norāda Gatis.

“Policijai vajadzētu konfiscēt lietiskos pierādījumus un pārbaudīt, vai šajos maisos nav atrodami pirkuma čeki, maksājuma karšu kodi, dokumenti un materiāli. Pēc pirkstu nospiedumiem varētu atrast negodprātīgos iedzīvotājus, kas piecūko namīpašuma Dzelzavas ielas 15 piederošo teritoriju,” iesaka Gatis.Tīrības inspekcija:

“Tīrības inspektori” ir aicināti sekot līdzi sava pilsētas, pagasta, mikrorajona vai pagalma kārtībai, fotogrāfiju, video materiālu vai apraksta formā iesūtot ziņas par piemēslotām vietām, kas traucē dzīvot.
Vērīgākajiem “Tīrības inspektoriem”, kā arī sakoptāko vietu īpašniekiem “Tīrības dienu” atbalstītāju sarūpētās balvas.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!

“Tīrības dienu” talkas:

Arī jūsu uzņēmumam, iestādei, interešu grupai ir iespēja pierādīt sevi kā aktīvu, videi draudzīgu un atbildīgu sabiedrības daļu, palīdzot sakopt Latviju. “Tīrības dienu” ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja organizēt tīrītāju grupas, kas dosies dabā, sakopjot pašu izvēlētas vai ar “Tīrības dienu” organizatoriem saskaņotas piemēslotas vietas visā Latvijā.

Lasi vairāk - PAR PROJEKTU!